Renault Servislerinde Bakımı Yapılan Fabrika Çıkışlı LPG 'li Araç Kullanım Esnasında Gazdan Çıkmakta

Şükrü İ. |

Renault servislerinde bakımı yapılan fabrika çıkışlı LPG 'li araç kullanım esnasında gazdan çıkmakta benzine girmektedir. Bu sorunla ilgili olarak garanti süresi içinde Yetkili Renault servisi k. Maraş yolsan otoya gittim. Fakat bakımlar düzensiz denilerek araç yapılmadı. Halbuki tüm bakımları kendi servislerinde yaptırdım. Çözüm yok.

Etiketler :

Yakıt Deposu Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükrü İ.
  17 Haziran
  15:53

  Cüneyt bey araç yeniden aynı arızayı verdi maalesef

 • Şükrü İ.
  15 Haziran
  16:07

  k. Maraş yolsan otoya aracı yaptırmaya gittim. Aracın tamponunun sol tarafı bir karış serviste çizildi rötuş yapıldı ama derin çizildiği için iz kaldı. Servis personeli hatasını kabul etmeyip bu önceden vardı siz yalan söylüyorsunuz diyerek tarafıma iftira attı. Sorunu servis müdürü Hacer çiçek hanıma da iletmeme rağmen ilgisiz bir şekilde aracın çizilen bölümüne baktı ve yapabileceğim bir şey yok diyerek beni dinlemeden arkasını dönüp gitti. İlgili serviste müşteriye yönelik ilgisizlik alakasızlık hat safhada olarak devam ediyor. Servis müdürü Hacer çiçek hanım müşteri temsilcisi gamze hanım ve aracın çizilmesine neden olan ismini bilmediğim ustadan şikayetçiyim.

 • Şükrü İ.
  15 Haziran
  15:15

  Cüneyt beye teşekkür ederim

 • Şükrü İ.
  15 Haziran
  13:18

  Cüney bey Teşekkür ederim

 • Şükrü İ.
  13 Haziran
  14:50

  Şikayet var sitesine çok teşekkür ederim.

 • Şükrü İ.
  13 Haziran
  14:46

  Renault genel merkezinden sürekli arayarak çözüme yönelik gayret gösteren cüneyt beye teşekkür ederim. Araç yapıldı umarım aynı arıza tekerrür etmez. Sn. Cüneyt bey aracı yaptırmaya k. Maraş yolsan otoya gittim fakat birçok sorunla karşılaştım bunu ayrıca şikayet olarak yazacağım size ayrıca tşk ederim. Aracın tamponunun sol tarafı bir karış anladığım kadarıyla manevra esnasında serviste çizildi rötuş yapıldı ama derin çizildiği için iz kaldı. Servis personeli hatasını kabul etmeyip bu önceden vardı siz yalan söylüyorsunuz diyerek tarafıma iftira attı. Sorunu servis müdürü Hacer çiçek hanıma da iletmeme rağmen ilgisiz bir şekilde aracın çizilen bölümüne baktı ve yapabileceğim bir şey yok diyerek beni dinlemeden arkasını dönüp gitti. İlgili serviste müşteriye yönelik ilgisizlik alakasızlık hat safhada olarak devam ediyor. Servis müdürü Hacer çiçek hanım müşteri temsilcisi gamze hanım ve aracın çizilmesine neden olan ismini bilmediğim ustadan şikayetçiyim. İsterseniz size aracın ilgili bölümünün resmini whatsapp aracılığı ile atabilirim. İyi günler

 • Şükrü İ.
  08 Haziran
  16:28

  k. Maraş yolsan oto dan gamze hanım aradı parça bekliyoruz dedi ama hala ses yok: (

 • Şükrü İ.
  02 Haziran
  14:05

  Dönüş yaptılar bakalım sonuç ne olacak

 • Şükrü İ.
  01 Haziran
  11:31

  Halen dönüş olmadı. Aracın garantisi bitince dönecekler herhalde

 • 30 Mayıs
  17:08

  Değerli Müşterimiz, Sn. Şükrü İNCEGİL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.