Renault Servisi Fahiş Ücret İstedi!

Mahmut Ç. |

Broadway 96 model aracımı egzoz arızası nedeniyle Demirayak Renault servisine götürdüm. Hararet müşürü gösterge lambası ön takım arızalarını yaptırmak istedim. Bana verilen fiyat 3, 100 TL, egzoz monifordu=1000 TL, direksiyon kutusu=1, 650 TL, ön takım =460 TL, müşür 40 TL fiyata itiraz ettim.

Bana istersen ortaya karışık yapalım hem yan sanayi hem orijinal parça takalım , bunu 1, 700 TL yapalım dediler. Sonra parçaların fiyatlarını bilgisayardan gösterdiler ve monifolt 250 TL, direksiyon kutusu 150 TL sonra fiyatta yanlışlık oldu dediler. Sadece gösterge ışığını müşürü ve egzozu yaptırdım. Aracımı aldığımda gösterge camını kırmışlar . Söyledim suçlu ben oldum . Zaten kırıkmış. Bunun sorumlusu şef diye gezinen A** Ç**.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut Ç.
  19 Eylül
  03:14

  aklınız varsa sanayiye gidin.nası olsa o'da yan sanayi takıyor.hem servis kadar geçirmiyor.sanayiyi kötülerdim ama servis dahada kötüymüş.bundan sonra renault demirayak servisi benim ve çevremdekiler için bitmiştir keykirecek başkalarını bulsunlar.kafadan fiyat veriyolar saglam gösterge camını kırıyolar,git sanayide camı bulda degiştirelim diyolar.bi gösterge camını dahi ellerinde bulunduramayan yada varda yok dıyen suçu kabullenmeyen firma..

 • 18 Eylül
  16:49

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mahmut ÇANKAYA

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.