04 Nisan 2016

Renault Servisi Clio4 Aracıma Zarar Verdi Arkasında Durmuyor!

Aracımın kronik sorunu olan içeri giren rüzgar sesi için düzce (Bil tan) servisine götürdüm. İlk aşama olarak cam çıtasına silikon ile yalıtım yapacaklarını söylediler ve yaptılar. Eğer bu yalıtım işe yaramazsa tüm cam fitilini garanti kapsamında değişeceğini söylediler. Silikon yalıtımı uygularken camda olan cam rüzgarlığı söküp tekrar taktılar. Daha önce 120 km hızla gelmeye başlayan rüzgar sesi artık 60 km hızla gelmeye başladı. Yani aracımı tamir etmek yerine zarar verdiler. Yaklaşık iki hafta sonra tekrar servise gittim cam fitilinin değişmesi gerektiğini fakat camda ki rüzgarlığı olduğundan dolayı garanti kapsamına girmeyeceğini söylediler fakat sorduğumda bu (rüzgarlıkla) rüzgar sesinin bir alakası olmadığını yine de garanti kapsamına girmeyeceğini söylediler. Yani arabam zarar verip bir de üstüne para istediler.

Tanju 1.758 Okunma

Cevaplar

  • Tanju10 Nisan 2016

    Bil tan düzce Renault servisi benimle iletişime geçti. Aracın fotoğraflarını çektiler. Merkeze gönderip cevap bekleyeceklerini söylediler. Yani hala çözüm bulmuş değil.

  • Renault Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.TANJU ŞAHİN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön