Renault Servisi Aynıyı Temin Edemedi.

Hamit E. |

1,5 ay önce aracımın sol kapı aynası kazayla kırıldı ve Renault Mais söğütözü servisine geldim. Sipariş verdik dediler. 10-15 gün sonra tekrar aradım. Tarafıma ayna Fransa'dan gelecek, bu 15 günü bulur dendi. Cevap gelmedi. 29.01.2014 tarihinde tekrar aradım, kaydınız açılmamış sizin görüştüğünüz bayan yıllık izinde gibi cevaplar aldım. Şimdi Mais Söğütözü'nün işini ne kadar ciddiyetle takip ettiklerini anladım.

Bir aynayı takip edemeyen diğer servis hizmetlerini nasıl yapar düşünün. Demek ki araç bakımları da bu ciddiyetle yapılıyor. Mais söğütözü Mais personelini Aydın Mimar oto dan servis hizmeti ile ilgili eğitim aldırsınlar iyi olur.

Etiketler :

Kapı/Cam Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamit E.
  08 Kasım
  09:06

  yapılan işlemi görme şansınız yok.....arabanız Allaha emanet...

 • Hamit E.
  08 Kasım
  09:05

  çıkan sorunlardan sonra yaptığım kaza ile ilgili faturada adı geçen geçen parçaların değiştirildiğine inanmıyorum....

 • Hamit E.
  08 Kasım
  09:00

  ankara da Renault alacaklar...aman ha servis sorununu muhakkak dıkkate alın...benim gibi o sanayi bu sanayi gezersiniz...sakın gü..ven..me..yin......

 • Hamit E.
  30 Ekim
  21:48

  BOYANAN ONARILAN KAPI SES YAPIYOR...ARTIK BEN SÖYLEMEYE UTANIYORUM...ARABAMDAN ,MARKADAN VE MAİSTEN SOĞUDUM...KASKODAN DA 8000-9000 TL PARA ALDILAR...BENDEN DE İLAVE PARA İSTEDİLER...YAPTIĞIM KAZADA DEĞİŞTİRİLDİĞİ SÖYLENEN PARÇALARDA HEP PROBLEM ÇIKIYOR...ARTIK ÇÖZÜM SANAYİDE YAPTIRIYORUM...MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARIYOR ANCAK ÇÖZÜM YOK...

 • Hamit E.
  19 Mayıs
  11:39

  hakkım varsa helal etmiyorum....bunların hiçbirine de güvenmiyorum...

 • 31 Ocak
  16:17

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hamit ELİBOL

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.