Renault Servis Yedek Parça Bulundurmuyor

Çağdaş A. |

2012 Model Yeni Renault Clio aracımla 24.12.2013'te Bursa'da kaza yaptım aracım kasko çekicisi ile anlaşmalı Renault servisi Otoklinik'e çekildi. 25.12.2013'te kasko aracın onarımına karar verdi ama aracım yasal süre olan 24 günde onarımı tamamlanarak teslim edilmedi.

Servisten Renault Maiste yedek parça yok diye bekletildiğimi söylediler. Aracın parçaları ve onarımı 45 günde tamamlandı ve bu süre zarfında mağdur edildim. Garantisi devam eden aracımın yasal süre olan 24 gün içinde onarımının tamamlanmamış olması sebebiyle aracımın tüketici koruma kanunun gereği yenisi ile değiştirilmesini istiyorum. Konuyla ilgili yasal süreç başlatacağım. Renault'dan şikayetçiyim. Tarafıma ulaşılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş A.
  15 Şubat
  20:40

  renault yetkilisi Ömer Bey tarafıma ulaşıp hiçbir dayanağı olmayan beyanlarda bulunmuş, konuyla ilgili hiçbir soruma cevap vermemiştir.

 • 12 Şubat
  10:27

  Değerli Müşterimiz, Sn. Çağdaş ALTINTAŞ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.