Renault Servis Sorunu Gidermedi!

Zafer Ş. |

Aracımı elektrik arızası sebebiyle Bandırma servisine götürdüm.Araç çalışmadığı için servis kendi çekicisiyle ücret karşılığında aracı aldı.Elektrik kutusu arızası olduğu söylendi.Elektrik kutusu değiştirildi aracımı teslim almam için aradılar gittim arabam çalışmıyordu.İkinci bir arıza olduğu söylendi.Yüklü bir masraf çıkarıldı bende basında belirtilmeyen sorunla karşılaştığım için sinirlenerek aracımı servise yaptırmak istemedim.Arabayı bir şekilde çalıştırmalarını ve teslim etmelerini istedim. Servise gittiğimde servis kapanmış çalışanlar yok fakat arabam çalışır vaziyette üzerinde anahtar öylece beni bekliyordu.Arabaya bindim 10 metre sonra arabam stop etti çalışmadı. Yolda kaldım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer Ş.
  18 Mart
  20:42

  beni ne zaman bilgilendirdiniz?sadece sorunu dinlediniz gereği yapılcaktır dendi.halen benim magdurıyetım giderilmedi.arabamı orada calısır vaziyette buldum calısanlar gıtmıs.arabamı kendım teslım aldım.hemde 900tl lık bı masraf yapmıstım

 • 04 Mart
  10:07

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.