02 Temmuz 2013

Renault Servis Personelinin Tavrı!

29. 06. 2013 de otomobilimi Mais Boğaziçi şubesine teslim ettim. Teslimattan önce şikayetlerim ile ilgili test drive yaptık. Şanzıman problemim ile ilgili yetkili olarak yanıma verdikleri kişiye problemi anlattım.

Aynı şikayet için farklı bir otomobilde kullandığımı benim otomobilimde olan silkelemenin onda olmadığını söyledim. Testteki eleman bana lakayt bir şekilde ''fark etmez ben arıza olarak görmüyorum bunu'' diye cevapladı. Kendisine cevap verme gereği görmedim.

Servis danışmanım olmasına rağmen sürekli atölye ile muhatap oluyorum. İlgisiz bir şekilde cevaplar veriyorlar.

Savaş 598 Okunma

Cevaplar

  • Savaş 24 Ekim 2013

    hala arayan olmadı..:)

  • Renault Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  • Renault Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn.Savaş Açıkgöz, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön