18 Mayıs 2015

Renault Servis Mağduriyeti!

1 ay önce Çetaş Renault'da 34 dj... . Aracımızı götürdük kanser hastası babamı hastaneye götürmemiz gerekiyor araç lazım dedik ama 25 günde zor teslim aldık. Bu süre zarfında ne müşteri ilişkileri ne mekanik ne hasar kimseden doğru bilgi alamadık. Aracın farını takmaları için tekrar götürdük saat 8.30 da götürdük 11'de aciliyetimizi dile getirdik zor bela aldık.

Müşteri ilişkileri çalışanlarınızın sigara molasında olduğunu söyledi. Bugün aracın yağ akıttığını gördük. 5 defa aradık A.. isimli kişi biz sizi arayacağız dedi hala arayacak. Renault pazartesi aracı ilgisiz bilgi vermekten yoksun kendi hatalarını telafi bile edemeyen bu servise nasıl güvenip nasıl bırakayım lütfen bilgi verin!

Gürcan 531 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan 15 Haziran 2015

    Sayın ilgililer yetkililer Süreci biliyorsunuz ne mi oldu servis sonrasında bir hafta sonra alternatör Şarj dinamosu bire bir orijinal ile değiştirildiği halde Marş almama sorunu var bugün e5in ortasında araç durdu 3 defa Marş almadı yaşanan kaosu tahmin edin araç da çoluk çocuk kornalara maruz kaldık bizim suçumuz yetkılı servıse araç bırakmamız mı lütfen bizi çözüm önerisi ile arar mısınız? ?

  • Gürcan 14 Haziran 2015

    Sayın ilgililer yetkililer Süreci biliyorsunuz ne mi oldu söyliim servis sonrasında bir hafta sonra alternatör Şarj dinamosu bire bir orjinali ile değiştirildiği halde Marş almama sorunu var bugün e5in ortasında araç durdu 3 defa Marş almadı yaşanan kaosu tahmin edin araçda çoluk çocuk kornalara maruz kaldık bizim suçumuz yetkılı servıse araç bırakmamız mı lütfen bizi çözüm önerisi ile arar mısınız? ?

  • Renault Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Gürcan ÖZDEMİR, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön