Renault Servis Mağduriyeti!

Gürcan Ö. |

1 ay önce Çetaş Renault'da 34 dj... . Aracımızı götürdük kanser hastası babamı hastaneye götürmemiz gerekiyor araç lazım dedik ama 25 günde zor teslim aldık. Bu süre zarfında ne müşteri ilişkileri ne mekanik ne hasar kimseden doğru bilgi alamadık. Aracın farını takmaları için tekrar götürdük saat 8.30 da götürdük 11'de aciliyetimizi dile getirdik zor bela aldık.

Müşteri ilişkileri çalışanlarınızın sigara molasında olduğunu söyledi. Bugün aracın yağ akıttığını gördük. 5 defa aradık A.. isimli kişi biz sizi arayacağız dedi hala arayacak. Renault pazartesi aracı ilgisiz bilgi vermekten yoksun kendi hatalarını telafi bile edemeyen bu servise nasıl güvenip nasıl bırakayım lütfen bilgi verin!

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürcan Ö.
  15 Haziran
  11:28

  Sayın ilgililer yetkililer Süreci biliyorsunuz ne mi oldu servis sonrasında bir hafta sonra alternatör Şarj dinamosu bire bir orijinal ile değiştirildiği halde Marş almama sorunu var bugün e5in ortasında araç durdu 3 defa Marş almadı yaşanan kaosu tahmin edin araç da çoluk çocuk kornalara maruz kaldık bizim suçumuz yetkılı servıse araç bırakmamız mı lütfen bizi çözüm önerisi ile arar mısınız? ?

 • Gürcan Ö.
  14 Haziran
  19:50

  Sayın ilgililer yetkililer Süreci biliyorsunuz ne mi oldu söyliim servis sonrasında bir hafta sonra alternatör Şarj dinamosu bire bir orjinali ile değiştirildiği halde Marş almama sorunu var bugün e5in ortasında araç durdu 3 defa Marş almadı yaşanan kaosu tahmin edin araçda çoluk çocuk kornalara maruz kaldık bizim suçumuz yetkılı servıse araç bırakmamız mı lütfen bizi çözüm önerisi ile arar mısınız? ?

 • 18 Mayıs
  09:06

  Değerli Müşterimiz, Sn. Gürcan ÖZDEMİR,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.