Renault Servis Kayıtları.

Güven A. |

2006 model megane 2 aracım 2012 yılına kadar servis kayıtlı. 2011 yılında Tüvturk muayenesinde aracımın km'si yanlış girilmiş. Bununla ilgili Renault servis kayıtlarını getirdiğim takdirde Tüvturk gerekli düzeltmeyi yapabileceklerini söylediler. Fakat Renault mais müşteri hizmetlerinden servis kayıtlarını almak için başvurmama rağmen geri dönüş yapılmıyor. Tarafıma hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven A.
  15 Mayıs
  17:00

  2 hafta aradan sonra geç de olsa buraya şikayet etmem sonucunda İstanbul\'dan bolge müdürü oner bey beni aradı. Aracın geçmiş servis kayıtlarını çıktı olarak veremeyeceklerini belirtti. Fakat ben geçmiş servis kayıtlarını daha önce alan arkadaşlar biliyorum. Renault cifte standart uyguluyor. Çok basit bir konu için üstelik OYAK üyesi olmama rağmen tarafıma yardımcı olunmadı. Araç sattıktan sonra hiçbir şekilde tarafımıza yardımcı olunmuyor. Eğer parasal bir beklentileri yoksa tarafımıza umurlarında olmuyorsunuz. Simdi Renault Fransa ya ve OYAK kurumuna mail yoluyla gerekli şikayetlerimi ileteceğim ve sorunum çözülene kadar uğraşacağım.

 • 14 Mayıs
  14:22

  Değerli Müşterimiz, Sn. Güven AYTEKİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.