Renault Servis Gereksiz Parça Boyaması Yaptı!

Levent Ş. |

İzmir Gaziemir Ermat bayi serviste kaza yapmam sonucu aracımı tamire bıraktım. Aracımda kaza ve kusur olmayan üç adet parça sol kapı, sol arka kapı, sağ ön çamurluk boyanmış ve kaputum da sökülüp takılmaya gerek olmayan bir işlemi söküp takarak yapmıştır.

Aracımda normalde 1 veya iki parçada boya olması gerekirken 5 parçasında boya kusuru vardır. Aracımın değeri bu işlemlerden dolayı değer kaybetmiş ve satılması güçleşmiştir. Firma yetkilileri bu konuyla ilgili hiç bir çalışma yapmamış olup yaptıkları hatalar ile ilgili herhangi bir cevap alamadım. Renault aracımla yaşadığım onlarca şikayetim neticesinde bu aracımdan ve firmanın hiç bir biriminden memnun değilim.

Etiketler :

Boya Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent Ş.
  03 Aralık
  07:55

  Neden buraya müşterimizin sorununu çözdük veya yaptığımız hatanın farkına vardık müşterimizden özür diliyoruz yerine sizi en kısa sürede irtibata geçeceğiz mesajı yayımlıyorsunuz bu mesaj sizin konuyla ilgilendiğinizi göstermiyor bilakis altına standart bir cevap yapıştırılmış şikayet konusu olarak kalacağını gösteriyor. Zaten siz ve firmanızın müşterilerine tek bakış açısı bu hiç bir şey yapmayalım sorunun çözümüyle ilgili anlamsız cümleler kuralım yaptığımız hatayı anlamayalım...

 • 02 Aralık
  09:07

  Değerli Müşterimiz, Sn. Levent ŞİMŞEKER

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.