22 Mayıs 2014

Renault Servis Faturalandırma Sorunu.

12.05.2014 tarihinde Renault megan 3 dci otomatik aracımı Kemal Terpetoğullarında rutin bakıma soktum. Yapılan incelemede aracımın debriyaj yüzeyindeki yanıklardan dolayı ilk kalkışlarda titreme yaptığı ve debriyaj setinin değişmesi gerektiği bilgisi tarafına sunuldu. Bu işlem içinde 6 bin TL masraf çıkarıldı.

13.05.2014 tarihinde aracımı Yücelir Oto'da tekrar kontrole soktum. Yapılan kontrollerde tarafıma aracın debrijındaki yanık probleminin tespit edilebilmesi için, motor aksamından vites aksamının tamamen sökülüp, incelenmesi gerektiği bilgisi verildi. Yapılan incelemede aracımda herhangi bir sorun bulunamadı.

Güneş 1.055 Okunma

Cevaplar

  • Güneş 13 Haziran 2014

    Sevgili Renault MAİS Müşteri Hizmetleri; Çağrımı ben açıyorum, çağrımı ben takip ediyorum... Servisiniz hesapta beni aramış ve bilgi vermiş. 1. Beni kimse aramadı 2. Benim şikayet ettiğim servisin beni arayıp nedemesini bekliyorsunuz? Hizmetiniz 10 numara tebrikler!

  • Güneş 10 Haziran 2014

    Şikayet ettiğim servis tarafından tekrar arandım, sonrasında herhangi bir telefon almadım. Renault aradığımda şiklayetimin kapandığı bilgisi tarafıma verildi. Bana neden herhangi bir bilgi verilmedi diye sorduğumda, servisin aramasının yeterli olduğunu belirttiler. Bana yersiz yere 6000 tl fatura çıkaran ve bu konuda şikayetçi olduğum servis tarafından sadece aranmam sorunu nasıl çözdü bende bilemiyorum. Renaultu bu üstün Müşteri hizmetlerinden dolayı ayrıca kutlarım. Konu tarafımca France renaulta yönlendirilecektir!

  • Renault Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Güneş EROL Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön