15 Temmuz 2013

Renault Servis Bilgim Dışında İşlem Yapıyor!

2011 Model Fluence ekstrem aracımın şoför tarafında konsolundaki cam açma modüllerinden birinin işlev görmemesinden dolayı servise başvurdum. Servis yetkilileri parçayı getirtip takacaklarını çıkan parçanın fabrikaya göndereceklerini fabrikanın durumu değerlendirerek karara bağlayacağını söylediler. Sonuçta parçanın kırıldığını bununda kullanıcı hatası olduğunu söylediler.

Eski konsolu yerine takarlarken oturtamadılar vidayı içeri düşürmüşler. Daha sonra bana bir tutanak getirdiler imzalamam için bende bir işlem yapılmadığını söyledim. Aracın kapı gergisini değiştireceklerini söyleyince benim neden haberin olmadığını sordum ve evrağı imzalamadım ve değişimi reddettim.

Savaş 300 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Savaş Kaya, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön