Renault Servis Aracımın Sorununu Gideremedi!

Muhammet E. |

Renault clio 3 1. 5 90bg dizel 2012 model aracımda vınlama sesi şikayetiyle Bursa kar oto servisine gittim. Bana krank parçasında bulunan keçenin bu sesi yaptığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söylediler ve değişimi yaptılar fakat birkaç gün sonra aynı ses sebebiyle yeniden aynı servise gittim. Cevap olarak da yapılması gerekeni yaptıklarını çözümsüz bir şekilde kalacağını söylediler.

Bende Bursa Renault mais servisine gittim. Vınlama sesinin debriyajdan geldiğini ve tüketici hatası olduğunu söylediler. Hata bendeyse neden krank keçesini değiştirdiniz eğer hata sizdeyse neden beni oyalayıp mağdur ediyor sununuz.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet E.
  28 Eylül
  17:26

  şikayetimle ilgili hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum.çünkü bursadaki renault mais ve renault karoto firmaları kullanıcı hatası olduğunu söylerken iki firmanında araçtaki hata için farklı çözümler bulmaları zaten işi bilmediklerinin kanıtıdır.bu konuyla ilgili en yakın zamanda tüketici haklarında hakkımı arayacağım.

 • 22 Nisan
  16:15

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.