Renault Servis Aracım LPG'li Diye Hizmet Vermiyor!

Hasan K. |

Aracımın ağır bakımını yaptırmak için Trabzon Koçmak otoyu telefonla aradım ve randevu aldım. Yaklaşık 35 km'lik bir mesafeden servise ulaştım buraya kadar her şey yolunda idi. Görevli arkadaş aracı aldı bende diğer işlemler için büroya gittim masrafları öğrendim. Bu esnada içeri giren görevli diğerlerine benim aracım için LPG'li uyarısında bulundu.

Bana aracımın bakımını yapamayacaklarını söylediler. Bana telefonda bunu neden söylemediğinizi işimi gücümü bırakıp bu kadar yol gelmeme neden olduğunuzu söyledim. Değişmesi gereken parçaları elden almak zorunda kaldım. Şimdi aracımın bagajındaki parçalar ile ortada kaldım. Zaten Renault beni ne zaman güldürdü ki.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  28 Ekim
  20:14

  Halen daha arayıp soran yok

 • Hasan K.
  27 Ekim
  17:58

  Ayrıca eklemek istediğim bir şey daha var 26.10.2013 gününe kadar %30 indirim var diye elden aldığım ürünlerde de faturayı inceledikten sonra indirim uygulanmadığını gördüm arayıp durumu sorduğum da evet indirim var ama parçaları burada takarsanız. LPG'li diye aracımı kabul etme ürünleri bana %30 fazla fiyata ve dışarıda takılacağı için garantisiz ver. Allah'ım Renault kabus gibi

 • 25 Ekim
  16:59

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hasan KUTLU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.