Renault Servis 3 Yıldır Sorunu Gidermedi!

Serkan K. |

2011 model Renault fluence aracım henüz birkaç bin KM'de iken ön tekerleklerinden gelen ses nedeniyle defalarca servise götürdüm. Bazen özellikle bu arıza için bazen de periyodik bakım esnasında arızayı geçici olarak çözdüler ve her defasında birkaç gün sonra ses yine başladı.

Aracımın garantisinin bitmek üzere olması ve kalıcı olarak arızanın giderilememesi nedeniyle ağustos ayında Renault firmasına durumu bildirdim, servise çağırdılar, servis sorunu gördü ve kabul etti. Genel merkeze bildiriyoruz dedi, 4 ay oyalama sonucunda genel merkezden gelen cevabın kullanıcı hatası oldu. Fren kaliperini kullanıcı nasıl bozar bilmiyorum?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  28 Ekim
  16:00

  çözümle ilgili olarak işlemiş herhangi bir süreç bulunmamaktadır, firma şikayet üzerine müşteri hizmetleri yetkilisinin iletişim kuracağını belirmiş ancak hiç bir geri dönüş yapılmamıştır. yani firmanın olaya ilişkin çözümü şikayete dönüş yapılacağı yönünde cevap yazmasından ibarettir.

 • 25 Ekim
  13:27

  Değerli Müşterimiz, Sn. Serkan KAVAS

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.