Hüseyin T. Teşekkür Mesajı

İlgi alaka ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Renault Scenic II Aracımın Gösterge Paneli Arızalı.

Hüseyin T. |

2004 Model Scenic II Dynamic sahibiyim. Bir süre önce gösterge panelimin ışıkları gitmeye başladı ve sonrasında tamamen gitti. Araştırmalarım sonucu bu modelde bu sorunun fabrikasyon hatası olduğunu ve bir çok kişinin panelinin ücretsiz değiştiğini öğrendim. Yetkili servise gittiğimde bunun için 889 TL ücret talep ettiler.

Benim kullanımım sonucu oluşmamış ve tamamen fabrikasyon hatası sonucu oluşmuş bir sorun için para talep edilmesini anlamış değilim. Her büyük otomobil üreticisi gibi Renault'un da kendi hatasını kabul edip fabrikasyon hatalı olan bu kusurlu ürünü ücretsiz şekilde değiştirmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Gösterge Paneli

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin T.
  04 Nisan
  10:25

  İlgi alaka ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • Hüseyin T.
  24 Mart
  15:06

  Şikayetim doğrultusunda arandım. Renault parça konusunda müşteri memnuniyeti kapsamında iyi bir indirim sağladı. Bayiden arayacaklarını söylendi. Umarım kısa sürede sorunum çözülür ve yeni panelimi alırım. İlginiz için teşekkür ederim.

 • 24 Mart
  11:55

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hüseyin TÜRKAY

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.