Renault Scenic II Aracımın Gösterge Panel Arızalandı!

Onur G. |

2004 model Renault #scenic II araç sahibiyim. Aracım 83.000 km'de ve ön gösterge paneli tamamiyle sıfırlandı. Gösterdiğim yetkili ve özel servislerde görüştüklerim bunun aracın kronik arızası olduğunu belirttiler. Konuyla alakalı olarak bedelsiz değişim talep ettiğim Renault yetkili servisi; malzeme değişim bedelinin bir kısmının karşılanacağını belirtti.

Kullanımla alakalı olmayan ve fabrika hatası olduğu bilinen, yurt dışında ücretsiz değişimi yapılan parça değişiminin ücretsiz yapılmasını talep etmekteyim.

Etiketler :

Gösterge Paneli Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur G.
  22 Şubat
  17:45

  İLGİNİZ İCİN TEŞEKKÜR EDERİM ARIZANIN İLK BAKIMIMI RENAULT SERVİSİNDE YAPTIRMAM KOŞULU İLE ÜCRETSİZ OLARAK DEĞİŞİM YAPILACAĞI SÖYLENDİ. TEŞEKKÜR EDERİM. ÖZELLİKLE ONUR OTOBOBİL MÜŞTERİ TEMSİLCİ SELVER BEKLEMİŞ İN YAKLAŞIMI SON DERECE YAPICIYDI,OLUMLUYDU. TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM. SORUN GİDERİLDİĞİNDE TEKRAR MESAJ ATACAĞIM...

 • 18 Şubat
  09:43

  Değerli Müşterimiz, Sn. Onur GÜNDÜZCÜ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.