Renault Scenic Gösterge Paneli Arızası.

Dursun Y. |

Renault aracım 2006 model scenic gösterge paneli kararıp kendini resetliyor bununla ilgili daha önce Edirne Uzunköprüdeki Renault'u arayarak bildirimde bulunmuştum ve henüz geri dönüş olmadı. Arıza Scenic'in hemen hemen hepsinde bulunuyormuş o zaman fabrika çıkışı arıza sayılıp Renault'un bu arıza üstünde durması ve arızanın yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Gösterge Paneli Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun Y.
  30 Mayıs
  12:34

  bu gün itibari ile Renault genel müdürlüğünden aradılar.. Hüseyin isminde bir bey aradı. Aracın alındığı tarihten itibaren her yıl düzenli olarak servise gittiğini belgeleye bilirsek bu sorunun ücretsiz olarak giderlibileceğini söyledi. ama 2006 yılından beri iki yıl servisi aksatmışım.. bu yüzden sadece ücretlendirme de indirim yapabileceklerini söyledi. 1700 tl lik arızada 500 tl lik indirim yapabileceklerini söyledi. bu şu anlama geliyor.. bu arızanın kronik bir arıza olduğunu firma kabul ediyor ama arızayı ücretlendirmek için çeşitli bahaneler üretiyor.. Tüketici haklarına başvurma kararı verdim. en kısa sürede Tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Renonun satış sonrası hizmeti tam bir fiyasko..

 • 27 Mayıs
  16:51

  Değerli Müşterimiz, Sn. Dursun YALÇIN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.