Renault Radyo-Teyp Göstergesi Çizgi Çizgi Oluyor!

Sefa D. |

Aracım 2014 model Megane GT-Line 1.5. Aracın radyo-teyp göstergesi özellikle 1 rakamında çizgi çizgi oluyor. Servise başvurduğumda ekranın arızalı olduğunu söylediler ve garantiden değiştirdiler. Parça değişimine rağmen sorun devam ettiği için tekrar servise başvurdum. Servis görevlileri diğer Megane 'larda da aynı sorun olduğunu bunun normal olduğunu hatta ekranı boşuna değiştirdiklerini söylediler.

Renault'un müşteri hizmetlerine şikayette bulunduktan sonra aracı incelemek için tekrar servise çağırdılar. Renault müşteri hizmetlerinden sonuç için aradıklarında sorunun önemsiz olduğunu, güvenliğimi engelleyecek bir durum olmadığını söylediler. Renault aracım için çözüm üretmedi.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefa D.
  01 Haziran
  20:19

  Renault kısa zamanda iletişime geçti ve yaklaşık 2 haftalık bir değerlendirmenin sonunda sadece benim şikayetimin yeterli olmadığı, diğer megane kullanıcıları aynı şikayetle gelirse bir çözüm üreteceklerini ve bana ulaşacaklarını söylediler. Ne yazık ki koskoca Renault firması basit bir ekran hatasını kabul etmiyor. \"Ne de olsa Türk Milletine her türlü satarız\" mantıklarını hiç kaybetmemişler. Renault alırken bir kez daha düşünün. Bu sorunun basit bir ekran hatası olduğunu unutmayın.

 • 11 Mayıs
  09:56

  Değerli Müşterimiz, Sn.Sefa DURMAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.