Renault R-Link Sistemini 1 Aydır Kullanamıyorum!

Firat N. |

Aracın tanıtım numarası VF1LT1R06UC274230 şeklinde olan 1 temmuz 2014 de gaziemir Ermattan aldığım Renault latitude marka aracımda bulunan r-link sistemimde harita bulunamamaktadır
uyarısı gelmektedir.Servise gittim sonuç alınamadı.Müşteri temsilcisi Hanımefendi ilgilendi ama problemim hala devam etmektedir.

Böyle kurumsal bir firma bir problemi 1 ayda çözüme kavuşturamıyor ve servis bana sd kart formatlı harita bulunamıyor diyor evet bu yüzden servisteyim zaten.Ermatta bu problemi çözemedik çözecek bir merci Renault'ta vardır sanırım.

Etiketler :

Gösterge Paneli Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Firat N.
  14 Ağustos
  05:58

  Müşteri hizmetleri kavramının nasıl olması gerektiğini bizzat yaşattiğı için ve kocaman gülümsemeyle firmanizdan ayrilmamı sağladığı için Betül Tuğluk hanıma teşekkür ederim.

  Bu teşekkür yazısını yazmak işini bu kadar iyi yapan birisini onure etmek benim için elzemdi.

  Teşekkürler Betül Hanım,

  Teşekkürler firmam Renault

  Teşekkürler şikayetvar...

 • Firat N.
  14 Ağustos
  05:44

  Şikayet sonrası çok ilgililer.Sıkıntımı dikkate almaları ve sonuç landırmak için çaba sarf etmeleri bir müşterileri olarak beni memnun etmiştir.

 • 04 Ağustos
  11:46

  Değerli Müşterimiz, Fırat NAR,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz