14 Ocak 2014

Renault Personeli İlgilenmiyor!

Sigortada işlemlerinde yapılan bir haksızlık nedeni ile Renault şikayette bulundum ve haklı olduğum için ertesi gün sigorta şirketi tarafından param iade edildi. Ancak bu şikayet nedeni ile dolaylı olarak suçlu olan Bursa Renault Mais çalışanı beni arayarak kaba davranışta bulunmuştur. Bu durumu da Renault'u şikayet ettim. Ancak her iki şikayetimin üstünden 5 gün geçmesine rağmen Renault firması tarafından hiç iletişime geçilmiştir.

Kurumsal bir kuruluş olduğunu düşündüğüm bu firmanın 2. el galeri gibi davranış sergilemiş olduğunu görmek beni üzmüştür. Renault Türkiye şartlarında araçların satış fiyatları ve idame ücretleri düşünüldüğünde uygun olması nedeni ile iyi satış yaptıkları için tok satıcı.

Serkan 290 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi14 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Serkan ALTINEL Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön