Omer Y. Teşekkür Mesajı

Benimle şikayet sürecinde ilgilenen karoto Servisindeki Müşteri İlişkileri Yöneticisi Gülcan Hanım benimle ilgilendi. Kendisine ve servis müdürüne teşekkür ederim.

Renault Otomatik Şanzıman Vites Kutusu ve Harareti Problemi.

Omer Y. |

17.05.2016 da ikinci el olarak satın aldığım Renault Fluence 1.5 Dci Business Model aracımda bugün sabah çalıştırmadan önce vites kutusunu kontrol ettirin ve vites harareti uyarıları aldım. Uyarılar kendiliğinden düzeldi. Bunun yanında yokuş yukarı yolda 6. vitesten 5. vitese geçiş olduğunu tahmin ettiğim vites değişikliğinde metalik bir ses aldım. (garç, gırç vb. )
Araç 72 bin kilometrede servise girmiş, ben 76.000 kilometrede satın aldım. Şu an 76.650 kilometrede. Aracın oto ekspertiz bulgularında bu duruma ait bir tespit yoktu. Aracın bu şekilde uyarıları mütemadiyen gün içinde tekrar verdi. Bu durum kullanıcı olarak beni tedirgin etmekte. Her an arızalanma ihtimali olan bir ürüne güvenle binemiyorum. 76 bin km'de tespit edilemeyen bir arızadan kaynaklı aracımı keyifle ve güvenle kullanamamaktayım.

Konuyla ilgili şikayetimin değerlendirilmesini rica ederim.

Etiketler :

Şanzıman Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Omer Y.
  08 Haziran
  09:10

  Benimle şikayet sürecinde ilgilenen karoto Servisindeki Müşteri İlişkileri Yöneticisi Gülcan Hanım benimle ilgilendi. Kendisine ve servis müdürüne teşekkür ederim.

 • 27 Mayıs
  16:22

  Değerli Müşterimiz Sn.OMER Y.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.