22 Nisan 2015

Renault Orijinal LPG'li Symbol Araç Gazla Gitmiyor!

Renault servislerinde bakımı yapılan fabrika çıkışlı LPG'li araç kullanım esnasında gazdan çıkmakta benzine girmektedir. Bu sorunla ilgili olarak garanti süresi içinde Yetkili Renault servisi Örnek Oto'ya 6 sefer bakıma gidildi, yapıldı denildi olmadı, Renault'a şikayet yazdım, çözüm olarak beni yine aynı servise yönlendirdiler, sorun giderilemedi.

Bu defa Renault kanalı ile Tepretoğulları Otomotiv'e gittim, arıza için parça istendiği söylendi, otomobil orada kaldı. 60.000 km bakımını da ben yaptırdım ve araba servisten çıktı. 1 hafta 10 gün sonra başa döndük aynı sorun çıktı, servis Renault ile görüşeceğini söyledi, bende şikayet yazdım, ne Renault'tan ne de servisten ses geliyor.

Sümer 2.662 Okunma

Cevaplar

  • Sümer 06 Mayıs 2015

    Firma yöneticilerinden Cüneyt bey arayarak sorunumla ilgilendi ve çözüm bulmaya çalıştı. Sonrasında ilgili servis bilgilendirilerek garanti kapsamında parça değişimi onay bilgisi verildi. İlgilendikleri için teşekkür ederim.

  • Sümer'in Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2015

    Renault Mais Genel Müdürlüğünden beni arayarak şikayetimle ilgili detay bilgi alınarak değerlendirme yapıldı. Sonrasında ilgili servis Tepretoğulları Firması tarafından arızalı parçanın garanti kapsamında değiştirilmesi için bilgi verildi. Beni arayarak sorunumun çözümü için ilgisini esirgemeyen Cüneyt Beye teşekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi22 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Sümer ATAKAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön