Renault Ön Takımdan Gelen Sesler!

Emre A. |

Sıfır olarak aldığım aracım şu an 28 bin km'de aracımın ön takımından gelen seslerinden ötürü götürmüş olduğum yetkili servis tarafından ön takım sağ salıncak direksiyon kutusu ve ilgili viraj demirleri garanti kapsamında değişti fakat aracın sorunları giderilemedi.

Yetkili servis aracımdaki devam eden bu sorunların kronik olduğunu ve giderilemediğini dile getirdi. Binlerce lira ödeyerek aldığımız araçlarımızın ayıplı olarak müşteriye teslim edilmesi ve arızalarının giderilememesi Renault Clio 4 kalitesini ortaya koymaktadır diye düşünüyorum. Bir daha Renault yanından bile geçeceğimi düşünmüyorum.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  13 Mayıs
  11:33

  Merhaba başımdan geçen olayı şöyle özetlemek isteri;

  Yetkili servisleriniz arasında bulunan oray otoya 2 sefer, çELİK otoya 1 sefer ve mais ana bayisine 2 sefer gitmeme rağmen çözümlenemeyen sorunumu artık dava çerçevesine taşımayı düşünürken dün net Grup yetkili servisinde direksiyon kutusu değiştirilerek giderildi. Çalışanların yaklaşımı ve ilgisi için ayrıca teşekkürler. Tabi şunuda söylemek isterim Clio 4 gibi direksiyon kutusunda kronik arıza bulunan bir aracın bu kadar servis görmesi ve gelen sesin normal denmesi de ne kadar ilgilive müşteri memnuniyetine yönelik çalıştıklarının göstergesidir demi...

 • Emre A.
  14 Mart
  09:38

  Merhaba Sayın Yetkili;

  Şikayetim sonrasında aracımı mais Ankara şubesine teslim ettim sağ olsunlar çok ilgilendiler fakat 2 gün aracımın orada kalmasına rağmen sesler konusunda bir sonuç alamadım problemler hala devam ediyor.

 • 02 Mart
  15:07

  Değerli Müşterimiz, Sn. EMRE ALTUN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.