09 Ağustos 2014

Renault Ödemeyi Eksik Hesaplamışlar.

30 Mayıs 2014'te anlaştığım ve 1 hafta sonra teslim aldığım aracın ödemesi bir kısmı nakit bir kısmını da kredi ile oldu. Krediyi Renault'un finansmanı Orfin Finsansman A.Ş.'den çektim. Aracı alırken satış temsilcisi ile mütabık olduğumuz rakamdan sonra kredi bu kadar nakit bu kadar ödenecek diye anlaştık.

Ödemeyi gerçekleştirdikten 3 gün sonra eksik hesapladığını ve kredi sigortasını hesaptan düşmediğini ve onu da ödemem gerektiğini söyledi. Ödemeyi yaptım ve aracı teslim almamdan 2 ay sonra aynı satış temsilcisi benzer bahanelerle yine yanlış hesapladığını ileri sürerek eksiği tamamlamamı istiyor. 650-700 tl için Renault'un itibarı paramparça. Kendi yanlışlarının hesabını müşteri çekiyor.

Salih 1.960 Okunma

Cevaplar

  • Salih 22 Ağustos 2014

    Muhattap olduğum satış temsilcisi Facebook üzerinden mesaj gönderip ortada hata yok eksik ödenen bakiye var diyor. Ve işin ilginç yanı açıklama amaçlı da olsa bu mesajını 'senli benli' ve emir kipleriyle konuşarak yazıyor. bir daha asla ama asla Renault'un kapısından uğramam daha. Kurumsallıktan bu kadar uzak olmak yakışıyor mu? 4 gün önce Müşteri Hizmetleri'nden bir arama geldi ve şikayetimin sonuçlandığını 1 gün içinde geri dönüş yapılacağı söylendi ama hala arayan soran yok facebook mesajı dışında.

  • Renault Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Salih Uğur ALVER, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön