07 Ekim 2015

Renault Navigasyon Ekranında Ölü Piksel Hatası!

2010 model olan ve alındığı günden itibaren yetkili servis dışında el değmemiş olan (Servis kayıtlarında mevcut) aracımın navigasyon ekranında ölü pikseller oluştu ve büyüyor. Yetkili servis tarafından incelenen ve dış etken (darbe vs.) hatası bulunmayan aracım için yapılan başvuru, 20 gün sonra benim aramam ile 10 dakikada olumsuz olarak sonuçlanıyor. Sebep dış etkenler, bayi tarafından dış etken nedeni ile olmadığı fotoğraflar ile belgelendiği halde Mais 10 dk da fotoğraf üstünden dış etken diye olumsuz yanıt verdi. Tekrar değerlendirme talebim için çağrı merkezi markanın net kararı diyerek değerlendirmiyor. Renault'tan talebim aracımın tekrar incelenmesidir.

Burak 399 Okunma

Cevaplar

  • Burak12 Ekim 2015

    Nasıl kurumsal bir firmasınız anlatamam, şikayetim üzerine tarafınızdan arandım, katılım amaçlı fiyat teklifi aldım, servise bildireceğiz onlarda indirim uygulayacak dediniz. Bugün servis arıyor fiyat teklifi vermediler! Çalışma şeklinizi anlayamadım, Renault Mais'in kurumsallığı ve ciddiyeti bu kadar mı? hiçbir dış etkene maruz kalmayan (Yetki verdiğiniz sevisde çalışan teknik elemanlarınızın tespitidir.) navigasyon cihazımı üstüne para isteyerek değiştirmem gerektiğini söyliyorsunuz, yardım edeceğiz fiyatta diyorsunuz, fiyat yok! Daha neler yapacaksınız bakalım? Tekrar söylüyorum fiyat teklif edeceksenizde, aracımın Mais servisinde tekrar incelenmesini talep ediyorum. Çünkü yetki verdiğiniz servislerdeki teknik personele inanmıyorsunuz!

  • Renault Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. BURAK ZORLUTUNA, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön