Renault Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmedi!

Uğur A. |

2010 Model aracımızda 2012 yılı sonunda aracın ekranında "Akü şarjı düşük" ibaresi ile yetkili serviste aracımızın aküsü değiştirilmiştir. Bu sorunun devam ettiği süreçte 2012 model başka bir araçta aynı ibareyi "Telefon: Akü şarjı düşük" şeklinde verdiğini ve bu "Akü şarjı düşük" ibaresinin Bluetooth ile araca bağlı telefon şarjını işaret ettiğini fark ettik. Bunun üzerine 25 Ocak 2013 tarihinde musterihizmetleri@renault.com.tr adresine fotoğraf ve dilekçe ile yaptığımız başvuru sonucunda bize sadece yetkili servisten dönüş oldu. Yetkili servis bu ibarenin telefondan kaynaklandığını bilmediğini/haberleri olmadığını belirtti. Müşteri hizmetleri anlayışınız bu şekilde midir?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  14 Şubat
  17:24

  Sayın Yetkili,

  Telefonda konuşurken aynı anda başka bir telefona yanıt vermem nasıl bekleniyor? aranan numarayı geri arıyorum 1 kere çalıyor ve otomatik olarak kapanıyor.

 • 14 Şubat
  17:13

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.