18 Mart 2016

Renault Müşteri Hatası Mı Kalitesiz Malzeme Mi?

Bundan 2 yıl önce çok isteyerek almıştım arabamı aslında memnunum da yalnız ön radyo paneli soyulmaya sürekli kabarmaya başladı baktık ki, başa çıkamıyoruz çok çirkin bir görüntüyle servise götürdük. oradaki beyefendi müşteri kaynaklı parfüm sıkılmış o da değilse arabayı yıkamaya verdiğinizde parfüm sıkmışlardır diye inatlaştı benimle (araba parfümü kullanmadık ve araba yıkamaya vermedik sadece kendi servislerinde yıkadılar) merkezle görüştüm ilgileneceklerini söylediler. Bursa servisi yeniden aradı beni fotoğraflarını biz çekip buradan yolluyoruz dedi, ona da tamam dedim (ki resimler elimdeydi merkeze de belirtmiştim) oradaki bayana da dedim bizden kaynaklı olduğunu kabul etmiyorum gerekirse teste alın arabayı haklı olduğum çıkar dedim ve sonra geri dönüş yaptılar. müşteri hatası olduğunu söylemişler. malzemenin kalitesiz olduğunu kabul edemiyorlar artık çözülsün bu sorun istiyorum.

Esin 886 Okunma

Cevaplar

 • Esin'in Teşekkür Mesajı07 Nisan 2016

  Müşterilerinin mağduriyetini bu şekilde üst birimlere aktarıp problemsiz bir şekilde bana yardımcı olduğu için Cüneyt bey başta olmak üzere tüm Renault ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 • Esin 07 Nisan 2016

  Tam ümidi kesmişken Renault firmasından bir telefon geldi ve müşteri hizmetlerinden Cüneyt bey ile görüştüm bence tüm müşteri danışmanlarını bu kalitede seçmeleri gerekli hemen ürünü merkeze yolladık ve ertesi gün sıfır ürünle değiştirme imkanı sağladılar üstelik hiçbir ücret talebinde bulunmadan müşterilerinin mağduriyetini bu şekilde üst birimlere aktarıp problemsiz bir şekilde bana yardımcı olduğu için Cüneyt bey başta olmak üzere tüm Renault ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 • Esin 18 Mart 2016

  Renault firmasına hiç yakışmayan bir tutum firmanın şikayetlerine baktığımda genel sorun bu ve nedense hiç çözülmemiş bu konuda firmadan yardım alamıyorsunuz sadece müşteri hatası diyebiliyorlar ve ukala bir şekilde konuşmaya devam ediyorlar hala net cevap bekliyorum eğer ürünlerinin arkasında durabilirler ise dikkate alıp geri dönüşü problemsiz yapabilirler

 • Renault Temsilcisi18 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz Sn.Esin Cam Tongal, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön