Renault Megane Aracımın Şanzımanı Arızalı!

Alpay A. |

2009 yılında Renault markasına güvenerek sıfır aldığım Megane aracımda 5. viteste kullanım esnasında ötme sesi geliyor. Henüz 42.000 km'de olmasına rağmen oluşan bu problem sonrası aracımı servise götürdüğümde aracın fabrikadan çıkışta şanzıman yağının 2 Lt eksik konduğunu öğrendim.

Aracımın rutin bakımlarını yaptırdığım halde gerekli kontrollerin yapılmamasından dolayı mağdur duruma düştüm. Bu mağduriyetimi gidermek için Renault müşteri temsilcileri ile irtibata geçtim ama bana aracın garanti kapsamı dışına çıktığını, yardımcı olamayacaklarını söylediler. Şimdi Renault firmasına sesleniyorum ; 42.000 km'de bir aracın şanzıman yağı fabrikadan eksik konmuşsa bunun ceremesini ben neden çekiyorum.

Etiketler :

Şanzıman

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpay A.
  07 Ocak
  22:34

  Renault firmasının imalattan kaynaklanan problemin çözümü için benden yüklü miktarda para istemesi etik değil. Renault firması beni hayal kırıklığına uğrattı.

 • Alpay A.
  07 Ocak
  22:02

  Arkadaşlar renault megane 2 marka aracınız varsa lütfen şanzıman yağını kontrol ettiriniz. Siz de mağdur duruma düşebilirsiniz.

 • Alpay A.
  06 Ocak
  09:37

  02.01.2013 günü renault firmasından aradılar. 07.01.2013 günü servise götürecem aracımı. Umarım mağduriyetimi giderirler.

 • 02 Ocak
  11:38

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.