04 Aralık 2014

Renault Megane 3 Soğuk Havada Tek Marşta Çalışmıyor.

2011 Renault Megane 3 marka aracım ilk günden beri tek marşta çalışmıyor. Renault Neziroğlu aylarca normal diye geçiştirdi. Renault Mais bir bilgilerinin olmadığını söylüyor bu problem hakkında, ayrıca çözebilecek olsalar bile aracım LPG'li olduğundan yapamayacaklarını söylüyorlar, garantim de dolduğundan çözebilecek bir yer bulursam dahi parayla yapılabileceğini söylediler, internet de, bu site de, sosyal medya da bu çalışmama sorunu hakkında şikayetlerle dolu, belli ki aracın yazılımı fabrikasyon olarak hatalı, yeter artık bu sorun çok can sıkmaya başladı. İlgilenen yok.

Burak 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Burak 08 Aralık 2014

    Telefonda sundukları çözümü yerine getirmediler daha iletişim aşamasında sınıfta kaldı renault, bu da insanı aramış olmak için diye düşündürüyor, gerçekten böyle böyle markalarından soğutuyorlar...

  • Renault Temsilcisi04 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Burak BAĞLIOĞLU, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön