Renault Megane 3 Aracımın Kapısından Ses Geliyor ve Vites Topuzu Deforme Oldu.

Kadir A. |

Aracım 2010 model 1.5 dci 105hp privilege Renault Megane aracım daha 59500 km'de olduğu halde vites topuzunda soyulmalar ve bej renginden dolayı deformeler oluştu. Ayrıca sürücü yanındaki tarafının kapısını açıp kapatırken yüksek sesli bir şekilde "Tak" diye ses geliyor. Aracım ilk günden beridir servis bakımlıdır. Bu sıkıntılardan dolayı aracımdan soğumaktayım. Bunların onarımı için garantisi bittiği gerekçesiyle servis benden yüklü bir ücret talep ediyor. Benim önceki aracım da Clio idi.

Ben Renault olarak müşteri memnuniyetini çok önemsediğinizi bildiğim için sizden yardım bekliyorum. Ben bu sıkıntılarımın acilen giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kapı/Cam Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir A.
  17 Ekim
  16:10

  Aracım 2010 model 1.5 DCI 105hp privilege Renault Megane aracım daha 59500 km'de olduğu halde vites topuzunda soyulmalar ve bej renginden dolayı deformeler oluştu. Ayrıca sürücü yanındaki tarafının kapısını açıp kapatırken yüksek sesli bir şekilde "Tak" diye ses geliyor.

  Ben yukarıda okuduğunuz şikayeti size yazdım ve siz yani Renault markası beni servise yönlendirdiniz 600 küsur TL para istediler benden ben bu ihtiyacımın Renault gibi büyük bir marka tarafından ücretsiz olarak karşılanmasını istiyorum.
  Konu ile ilgili acil bir şekilde sıkıntım giderilmez ise yasal yollara başvuracağım.

 • Kadir A.
  14 Ekim
  15:11

  Ben yüklü bir ücret talep edildi diyorum beni arayıp para istiyorlar bumu sizin marka anlayışınız.

 • Kadir A.
  11 Ekim
  14:14

  Aradınız ücreti söylediniz benim ihtiyacım olan bu değildi ücret almadan yaptırmak önemli olan müşteri memnuniyeti konu ile ilgili dava açacağım

 • 08 Ekim
  12:36

  Değerli Müşterimiz, Sn. KADIR ATEŞ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.