Vehbi P. Teşekkür Mesajı

Teşekkkürler Renault. Servis müdürü karşıladı beni ve ücretsiz değişim yapıldı:)

Renault Megane 2 Sargi Kablosunun Kopması,Kronik Sorun.

Vehbi P. |

2009 Renault Megane 2 extreme araç aldım. Megan'larda kronikleşen airbag sargısının koptuğunu 500 ile 600 TL fiyatının olduğunu söylediler. Bende araştırma yaparak sorunun imalat hatası olduğunu bunu bilmeyen tüketicilerin maddi yönden çok miktarda para ödediklerini anladım.

Yaptığım araştırmalarda flex kablonun 12 TL'ye alındığını el emeği dahil 50 TL'ye mal edildiği ama yetkili Renault servislerinin 500 ile 600 TL para istiyorlar. Bu konuda mais yetkililerine adres verebilirim bana bu konuda nasıl yardımcı olacaksınız. Unutmayalım sorunun bir parçası olacağımıza çözümün bir parçası olalım.

Etiketler :

Hava Yastığı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vehbi P.
  18 Nisan
  01:48

  Teşekkkürler Renault Fırat servisi müdür bey karşıladı ilgi alaka ve ücretsiz değişim çok teşekkkür ederim

 • Vehbi P.
  18 Nisan
  01:46

  Teşekkkürler Renault. Servis müdürü karşıladı beni ve ücretsiz değişim yapıldı:)

 • Vehbi P.
  24 Mart
  09:08

  Şikayetimle ilgili ilk gün arandım sorunun halledileceğini söylediler bugün de Şanlıurfa fırat Renault servisinden arandım ve bana şunlar söylendi, aracınız sürekli servise gelmiş olması gerekiyor, aracınızı genel bakıma alırsak o zaman size yardımcı olabiliriz diyorlar ama benim aracımın genel bakıma ihtiyacı yok bunun için niye extradan 600 TL ödeyeyim benim sorum şu Renault sattığı araçların kronik sorunuyla ilgilenmeyecek mi? Yaptığım araştırmalarda çoğu ilde ücretsiz ve sorunsuz değişim yapılmış bana niye böyle bir şart koşuluyor.

 • 23 Mart
  14:20

  Değerli Müşterimiz, Sn. Vehbi POLAT,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.