Renault Megane 2 Kapı Kolları Ve Vites Topuzu Soyulması!

Gökhan D. |

13******* plakalı 2004 model megane 2 dynamic marka araç sahibiyim. Aracımın 2011 yılı Bitlis iline gelene kadar bütün bakımları Renault yetkili servisinde yapılmıştır. 2011'den sonra Bitlis ilinde Renault yetkili servisi bulunmadığı için özel servis tercih edilmiştir. Aracımın kapı kolları ve vites topuzunda kullanımla ilgisi olmayan soyulmalar var, bunların kronik sorun olduğunu servislerde kabul ediyor. Bununla alakalı Renault'a başvuruda bulundum ücretsiz değişim talep ettim, aracın bakımlarında eksik olduğu öne sürülerek değişim talebim reddedildi. Forumlarda aynı durumda olan bir çok kişiye ücretsiz değişim imkanı sağlanmıştır. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  30 Nisan
  09:22

  Dün itibariyle Renault mais genel merkezinden aradılar. Ayni şekilde aracinizin bakimlari eksik, yaş kriteri tutmuyor vb nedenlerle talebimi olumsuz karsiladilar. Herkese farklı bir uygulama yapiliyor, bi çok kisinin araci yetkili servis bakimi, yas vb. Kriterler dikkate alinmadan ücretsiz değişimden yararlandi. Sitenizdede bunun ornekleri mevcut. Benden iki kapi kolu, bi vites topuzu için 900 küsur TL ücret talep ediliyor. Yetkilileri Allah\'a havale ediyorum. Renault için Müşteri memnuniyetinin bir önemi yok. Tek dert para...

 • 28 Nisan
  16:21

  Değerli Müşterimiz, Sn. Gökhan DOĞAN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.