Renault Megane 2 Aracımın Kliması Arızalı

Erkan A. |

Değerli Renault yetkilileri 2007 kasım ayında 2008 model megane 2 ekstreme aracımı büyük bir hevesle aldım ama maalesef bu hevesim kursağımda kaldı pişman oldum. Başımdan geçen vakalar şöyle.

Aracımın garanti süresi bitti ve bitmesinden bir yıl sonra 2010 yılı aralık ayında şarj dinamoasu arızasıyla karşılaştım maalesef 1200 TL'ye onu değiştirdim ve bu konuda yetkili servis olabilir dedi sadece bense üretim hatası olduğunu düşünüyorum. Sonra klimanın fan sokatinde problem oldu bazen kademeler değiştirmiyordu. Fan soketi problemini de geçtim hadi o da kabul ediliebilir bir arıza diyelim. Bugün ise klima kompresörünün kasnağı koptu ve bunun da üretim hatası olduğunu düşünüyorum.

Etiketler :

Isıtma-Soğutma Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  04 Mart
  08:34

  şu an sorun çözülmüş görünüyor renault mais türkiyeye ve sarılar oto antalyaya teşekkür ederim küçük bir problem var onu da servise soracağım belki önemsiz birşeydir.

 • Erkan A.
  04 Mart
  08:33

  7 yaşındaki bir aracın önce alternatoru sonra klima kompresoru arızlandı.bu durumdan dolayı tercih etme olasılığım zayıf

 • 12 Şubat
  09:48

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erkan AKILLI

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.