Mustafa A. Teşekkür Mesajı

Anında dönüş yapılması beni çok memnun etti.
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Renault Megane 2 Aracımın İç Kapı Kolları Soyuldu.

Mustafa A. |

Her Megane 2 sahibi gibi bende iç kapı kollarının soyulması, iç döşemelerin deformasyona uğraması, vites kolunun olduğu bölgenin aşınması vs. gibi problemlerden müzdaribim.
Bu problemin sadece bende olduğunu düşünürken internette araştırma yaptım ve bir çok kullanıcının aynı sorunları yaşadığını gördüm.

Genel olarak herkes aynı şeyi söylüyordu bende bu sorunun çözümü için servise e-mail atıp cevap beklemeye başladım ümitle attığım mailin cevabını her geçen gün ümitsizlikle bekledim ama hiçbir şekilde dönen olmadı. Sorunun tüm kullanıcılarda olması yani kronik bir problem olması nedeniyle sorunun kullanıcı değil üretici hatası olduğunun kabul edilmesi ve biran önce dönüş yapılmasını bekliyorum.

Etiketler :

Kapı/Cam Konsol ve İç Aksam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  24 Mayıs
  23:03

  Bugün Gaziantep Binevler Renault servisine gittim (bu güne kalması benden kaynaklı ) güler yüz ve harika hizmet sonucunda garantisi dolmuş aracıma yeni iç kapı kolları takılıp ayrıca aracımı da temizletip öyle teslim ettiler. Renault ailesine tek tek teşekkür ediyorum.

 • Mustafa A.
  15 Mayıs
  15:00

  Anında dönüş yapılması beni çok memnun etti.
  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • 12 Mayıs
  11:01

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mustafa ARIKCAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.