Renault Megane 2 Aracımın Döner Kantaktör Sorunu.

Özdemir K. |

2007 model Megane 2 araç sahibiyim. Aracımda her Megane araç sahibinin başına gelen Airbag arızası oluştu. Bu konuyu araştırdığımda kronik bir sorun olduğunu anladım. Renault firmasına mail yoluyla ulaştım fakat aracımın garantisi bittiği için bana yardımcı olamayacakları gibi bir söylemle karşılaştım. Markaya olan güvenim sarsıldı. Birkaç kez mail atmama rağmende hala tarafıma dönüş olmadı. Renault markasına yakışır şekilde bu sorunun en acil şekilde çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hava Yastığı Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özdemir K.
  25 Aralık
  14:22

  Servisten arayıp zaten 650 tl olan masrafı 725 tl olarak gösterip %10 indirim yapıyoruz dediler RENAULT markası benim için bitmiştir.Garantisi biten araca çöp muamelesi yapılıyor.Herkes iyi düşünsün.

 • Özdemir K.
  24 Aralık
  09:55

  Genel merkezden arayıp KRONİK olan bu sorunu ancak katılım ile değiştirebileceklerini söylediler ve hala servis bana geri dönüş yapmadı.Renault markasını tercih ederken 2 kere düşünmek gerek bence maalesef KRONİK hataları görmezden geliyorlar.Garantisi biten araçlara iyi bir yaklaşım yok.

 • Özdemir K.
  23 Aralık
  08:49

  Hala sorunuma gerekli çözümü sunmamakta ve kronik olan bu sorunu görmezden gelmkteler.Dünyada en büyük markalar hatalarını kabul edip araçlarını geri çağırabilirken RENAULT bunu neden yapmıyor anlamıyorum.

 • Özdemir K.
  19 Aralık
  16:51

  Renault servisi beni aradı hala kronik sorunu görmezden gelip müşterisine saygısızca pazarlık konusu edebilen bir marka olması beni gerçekten çok üzdü ve sorunum hala çözülmedi.

 • 19 Aralık
  16:38

  Değerli Müşterimiz, Sn. ÖZDEMİR K.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.