Kaan B. Teşekkür Mesajı

Renault Mais her zaman olduğu gibi beni yanıltmadı. Müşteri odaklı çalışmanız mükemmel. İlginiz için teşekkürler.

Renault Marka Aracımın Tavan Döşemesi Çökme Yaptı!

Kaan B. |

Renault Megane 2 aracımın tavan döşemesi, "yıkanma ya da silinme gibi dışarıdan müdahale olmadan" çökme yaptı. Aracım 2004 model ve orijinal kilometresi 31550. Aracıma çok iyi bakmama ve tüm bakımlarını yetkili servislerinde yapmama rağmen tavan döşemesi her nedense ortalardan çökmeye başlamıştır.

Yetkili servisi aradığımda 581 TL parça fiyatı verildi, işçilik dahil 1000 TL civarları tutacağı söylendi. Bu fiyatın bu araç için çok fazla. Neredeyse yarı yarıya işçilik ücreti alınmakta. Oto sanayilerine gidip gözüm gibi baktığım, benim için önemli olan aracımın tavanını yetkisiz kişilere yaptırmak istemiyorum ve bu konuda Renault firmasından yardım istiyorum.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan B.
  09 Ekim
  10:49

  Renault Mais her zaman olduğu gibi beni yanıltmadı. Müşteri odaklı çalışmanız mükemmel. İlginiz için teşekkürler.

 • Kaan B.
  05 Ekim
  10:54

  Renault Mais yetkilileri şikayetimin ertesi günü beni arayıp gerekli bilgileri verdiler ve işlemler için yardımcı olacaklarını belirttiler. Sürecim şu an devam ediyor ama genel olarak ilgileri alakaları mükemmel. Tamamen müşteri odaklı çalışıyorlar ve problem değil çözüm üretiyorlar.

 • 01 Ekim
  16:43

  Değerli Müşterimiz, Sn. KAAN BINGÜL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.