Renault Marka Aracımın Gösterge Paneli Karardı.

Mehmet Gürkan D. |

2005 model Renault Scenic 1.6 16v Privilege Plus sahibiyim. Aracımın gösterge paneli sebepsiz tamamen karardı. 04-06 yılları arasındaki araçlarda bu sorunun kullanımdan değil fabrikasyon hata olduğunu ve Avrupa'da Renault gösterge panelini hiç bir şart sunmadan (servis bakımlarının tam yapılması gibi) ücretsiz değiştirdiğini ve ülkemizde de birçok kişinin paneli ücretsiz değiştiğini öğrendim.

Yetkili servise gittiğimde 1000 TL (900 TL parça+100 TL işçilik) ücret talep edildi. Buna istinaden kendileri konuyu genel merkeze bildirip oradan gelecek cevaba göre hareket edeceklerini söylediler. Merkezden Aracın bakımları tam değil (08-09-13) diye %15 indirim (848 TL) yapabilecekleri bildirilmiş.

Etiketler :

Gösterge Paneli

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Gürkan D.
  03 Temmuz
  12:20

  renault insanlara hiç yardımcı olmuyor. yazıklar olsun böyle anlayışa.

 • Mehmet Gürkan D.
  20 Haziran
  12:16

  Renault MAİS Müşteri Hizmetleri bir hafta geçmesine rağmen hala sizden kimse beni aramadı. Lütfen ben bu şekilde maazeret ile bana dönülmesini istemiyorum. benim göstergem kullanmadan dolayı bozulacak bir malzeme değil. Bende teknik bir personelim gösterge kullanmadan bozulmaz. Yukarıdaki konu ile ilgili maduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

 • 12 Haziran
  16:29

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mehmet Gürkan DEMİR

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  Sil