Zafer A. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgili çzöümcül bir yaklaşımla bizleri mağdur etmeyen başta Dilek Hanım olmak üzere tüm Renault A.Ş. müşteri ilişkileri ekibine teşekkür ederim.

Renault Magane 2 Çalışmıyor !

Zafer A. |

2006 model Megane2 sportway aracım yaklaşık 1 aydır aralıklarla çalışmıyor. Marş basıyor lakin motor çalışmıyor.Servise aracı kendim götürdüğümde sorunu anlayamadılar.
Servise gittiğimde belki de kartla ilgili bir problem olabileceğini söylediler. Sonrasında beni yeni anahtar kartı siparişi vermem için yönlendirdiler. Bende siparişi verdim.
Fakat kart gibi kullanıcı hatasına bağlı olarak bozulamayacak bir ürün için neden cebimden 400 tl verdiğimi anlayamadım.
Üstelik aracım halen aynı sorunu yapmaya devam ediyor.
Üç denemeden ikisinde de çalışmıyor.
Sonuç olarak hem aracımla ilgili arızanın giderilmesini hem de kart ücretinin iadesi ile ilgili Renault'un ilgisini rica ediyorum.

Etiketler :

Anahtar/Kilit Sistemi Ateşleme Motor Arıza Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer A.
  26 Ağustos
  14:36

  Şikayetimle ilgili çzöümcül bir yaklaşımla bizleri mağdur etmeyen başta Dilek Hanım olmak üzere tüm Renault A.Ş. müşteri ilişkileri ekibine teşekkür ederim.

 • 05 Ağustos
  11:45

  Değerli Müşterimiz, Zafer ALEMDAR

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz