Renault Laguna Direksiyon ve Vites Deforme Oldu.

Kemal U. |

2008 model Renault laguna marka aracımı severek ve herkese tavsiye ederek kullanmaktayım ancak iç kısımda direksiyon simidi ve vites topuzunda ki derilerin de kalkmalar ve yırtılmalar oluştuğu için aracımın içerisi bu arabaya yakışmayacak şekilde duruyor.

Araştırmalarıma göre bu sorun artık kronik bir hal almış durum da ve servisten sadece vites için 254 TL fiyat verdiler böyle bir markaya ve böyle bir aracın bu sebepten dolayı 2. El satışı bile duruyor aracın dışından bakan harika tekrar içerisini gören almaktan vazgeçiyor. Bu kronikleşen sorunu servis tarafından giderilmesini istiyorum. Renault'un OTS dediği bir sistemle bu parçalar ücretsiz değiştirme imkanı varmış.

Etiketler :

Direksiyon Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal U.
  06 Ekim
  11:28

  Arkadaşlar aracımı sattım ve ilan başlığım kendiliğinden renk değiştiren direksiyon ve soyulan vites topuzu özelliği var diyerek verdim. Alan arkadaş elinde bu parçalar var diyerek aldı hayırlı olsun demek ki bizde Renault araba alırken öncesinde bu parçaları temin ederek almalıymışız.

 • Kemal U.
  06 Ocak
  13:05

  çözüm süreciniz sıfır

 • Kemal U.
  05 Ocak
  14:31

  Arkadaşlar Renault bu konuyu kronik değil demesi için önce kanıt göstermesi gerekecek arkadaşım da 2013 Latutide var ve araba daha 57654 km de onun direksiyon simidi de aynı hatta garantiden bir defa değiştirmişler şimdi yeni olanda aynısı ve hala Renault gibi bir firma sorun bizde değil diyor anlamadım sorun kimde benim sorunumu çözmenizi istiyorum her yere bunları yazacağım hadi bakalım hayırlı olsun size de... .

 • Kemal U.
  23 Aralık
  09:45

  Arkadaşlar renault bu konuda sınıfta kaldı arabamı satıyorum ve ilan da özellikler kısmına aracın özelliği olarak kendiliğinden soyulan vites topuzu ve direksiyon renk değiştirmesi vardır diye belirteceğim böyle bir arabanın bu durumdan dolayı kullanıcı tarafından gözünden düşmesini normal karşılıyorum.....

 • Kemal U.
  15 Aralık
  13:07

  merhabalar servisle görüştük fotografları çekildi aracın ilgili birime gönderildi serviste ots işlemi yapıldı ancak herhangi bir değişim olmadığını söylediler nasıl olur da site de başka bir arkadaşın arabasına aynı işlem yapılıyor da değişme oluyor bende olmuyor anlamadım aynı model seri aynı yıl aynı özellikler aynı benim ki olumsuz oluyor....

 • Kemal U.
  12 Aralık
  11:48

  Servis tarafından arandım haftasonu aracın fotograflarını çekeceklerini söylediler hadi hayırlısı.... sonuçları sizlere bildiririm...

 • 11 Aralık
  14:07

  Değerli Müşterimiz, Sn.Kemal UZUNDAL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.