Renault Kusurlu Ürünü Olan Direksiyonu Değiştirmemek.

Cevdet T. |

2011 model Renult Megane sahibiyim aracın direksiyonu soyuldu kötü bir vaziyet aldı. Bana en yakın servise başvurdum onlarda bilgisayarda baktılar araç uzun süredir servise gelmediğinden dolayı sadık müşteri olmadığımdan kendilerine ait kusurlu, üretim hatası olan direksiyonu ancak ücreti karşılığı değiştireceklerini beyan etmişlerdir.

Genel Müdürlüğü aradım aynı kusuru onlara da anlattım ancak kendileri de ayıplı malının farkında ancak değiştirmemek için elinden gelen bütün bahaneleri önüme serdiler. Bende onlara 2002 model araçların direksiyonunun sağlam durduğu ancak 2011 model aracın bu kadar hızlı bir şekilde soyulması normal değil ama umudumuz sizsiniz lütfen yardımcı olur musunuz.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cevdet T.
  05 Şubat
  18:17

  Müşteri hizmetleri tarafından arandım ancak sorunumla ilgilenmek yerine tekrar tekrar ayıplı olan mallarını savunmakta ısrar ediyorlar buradan görevlilere sesleniyorum sizi mahkemeye verecem ordaki görevli bana sadık müşteri olmadığımı söylüyor bende burada size haykırıyorum sizler sadık personel degilsiniz renult sadık satıcı degil, inkarcısınız renult markasını protesto ediyorum.

 • 02 Şubat
  08:24

  Değerli Müşterimiz Sn. CEVDET T.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize ilete

 • Cevdet T.
  29 Ocak
  10:49

  Şikayetim işleme konuldumu nasıl öğrenecem.