07 Temmuz 2014

Renault Kullanım Kitapçığı

1998 Model Renault Safrane aracım var, aracımın kullanım kitapçığı kayboldu, Renault Müşteri Hizmetlerinden kullanım kitapçığı talebinde bulundum, 07.07.2014 tarihi itibariyle Müşteri Hizmetleri beni aradı ve bu araca ait Kullanım Kitapçığının mevcut olmadığını tarafıma ilettiler. Bir aracın en basit ve en değersiz parçasını bile temin edemeyen, sattığı malın arkasında durmayan/duramayan bir firmanın müşterisi olmaktan utandım. Dünya çapında bir firma ancak böyle rezil edilebilir.

Davut 726 Okunma

Cevaplar

 • Davut 30 Eylül 2014

  Bireysel çabaların sonuçları marka değerini yüceltmesi sınırlı olur...Ömer beye sonsuz teşekkürler. Başka biri olsa takip etmeyeceği kesindi..

 • Davut'un Teşekkür Mesajı30 Eylül 2014

  26.09.2014 tarihinde Renault Müşteri Hizmetlerinden Bölge Sorumlusu olduğunu söyleyen Ömer Bey isimli bir beyefendi beni aradı, şikayetim ile ilgili olarak ellerine aracın kullanım kitapçığının geçtiğini en kısa sürede adresime göndereceklerini beyan ettiler. Ömer Beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim. Ülkemizde Müşteri Hizmetlerinin nasıl olması gerektiğinin dersini verecek bir arkadaşmış. Bu tip bireysel çabaların markaların geleceğine etkisi büyük oluyor. Umarım Şirket bu tip insanların değerini bilir. Tekrar tekrar teşekkür ederim Ömer Bey...

 • Davut 14 Temmuz 2014

  10 yıldan eski araçlara böyle bir desteklerinin olamayacağını tarafıma ilettiler. Bu saatten sonra değil 10 yıl uçan araba yapsalar bu firmayla kesinlikle işim olmaz.

 • Renault Temsilcisi07 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Sn. Davut USTAOĞLU, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön