04 Aralık 2015

Renault Kronik Balata ve Disk Sorunu!

Sıfır aldığım aracın 18000 km'de balatalarını değiştirdiler. Bu kadar çabuk biter mi diye itirazlarıma rağmen garantiye sokmadılar. 2. yıl bakımı için gittiğimde yine balataların bittiğini söylediler (35000 km'de) bu da mı garantiye girmiyor dediğimde evet dediler onun da parasını aldılar 43000 km de frenlerden ses geldiği için tekrar servise gittim bu defa balatanın bitmediğini disklerin değişmesi gerektiğini söylediler. Balataları zamanından önce değiştirmeme rağmen disklerin bitmesi nasıl bir kullanıcı hatasına girer daha önce bakımda değiştirdiğimde balatalarımın daha ömrü vardı. Sağlam olsun bir daha uğraşmayayım diye değiştirdim. Başka illerde değişen balata Hatay'da mı garanti dışı olur.

Haluk 2.777 Okunma

Cevaplar

  • Haluk16 Aralık 2015

    Balataları vaktinden önce değişen bir aracın disklerindeki aşınma neyle açıklanabilir kullanıcı hatası nasıl olur sadece buna cevap istedim arayan kişiden frene çok basmışsınız diyor adamlar sıkıntı çözmüyor üstüne bizimle kafa buluyor sanki.

  • Renault Temsilcisi04 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz Sn. Haluk Ada, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön