Renault Kontaktör Arızası İçin Değişim Şart Fiyat Oldukça Yüksek!

Kurtulus Ç. |

2004 Model Megan 2 Dinamik araç sahibiyim. Renault aracımın gösterge panelinde airbag ışığı yandı bu konu ile ilgili olarak servise gittiğimde aracın döner kontaktör denilen parçasının arızalı olduğu ve bunun değişmesi gerektiğini belirttiler. Üstelik fiyatı oldukça yüksek. Bu arıza ile ilgili olarak yapmış olduğum araştırmalarda birçok Megan araçta bu arızalar kronik olarak çıktığı için Renault firması olarak bu arızanın giderildiği ve yenisi ile değiştirildiği bilgisini edindim. Aynı Megane 2 döner kontaktör şikayetlerden çoğu kişinin sıkıntısı Renault firmasınca giderilmiş. Benim aracımın da, kullanım hatası ile ilgili olmayan, döner kontaktör arızasının giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hava Yastığı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kurtulus Ç.
  30 Ekim
  17:24

  servise gittiğimde belirtilen arızanın doğru oldugunu ama masrafın yarısını benim karşılayacağımı söylediler ve ben bu durumdan hic memlun kalmadın bir dahaki arac terciğimde asla renault tercih etmiycem.kullanan biziz ve ben ger sordugumda bu arızayı vermeyen renault yok diye bir tepki alıyorumç....

 • 16 Ekim
  14:06

  Değerli Müşterimiz, Kurtuluş ÇANAKCI,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.