Selcuk A. Teşekkür Mesajı

Yorumumda yazdığım gibi olması gerektiği gibi tüm kurumsal ve çözüm odaklı yaklaşımıyla teşekkürü hak eden Renault ailesine ve çalışanlarına çok teşekkürler.

Renault Konsol Ve Kapı Kollarında Boyanın Yapışkan Olması.

Selcuk A. |

2005 model Scenic Privilege aracımın kapı kolları ve konsoldaki kaplama boyalarında zamanla deformasyon oldu ve şuan yapışkanlı bir malzemeye dönüştü. Bu bölgelerin temizliği için herhangi bir özel kimyasal malzeme kullanılmadı. Ve araştırmam sonucu bunun birçok araçta daha görüldüğünü öğrendim. Çok severek binip, kullandığım aracımdaki bu sorunun giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Boya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcuk A.
  09 Nisan
  15:15

  Yorumumda yazdığım gibi olması gerektiği gibi tüm kurumsal ve çözüm odaklı yaklaşımıyla teşekkürü hak eden Renault ailesine ve çalışanlarına çok teşekkürler.

 • Selcuk A.
  09 Nisan
  15:11

  Son görüşmelerden sonra firma Renault benimle temasa geçip, sürekli kullandığım servis den adıma randevu aldı. Aracım su an İnanlar otomotivde serviste ve ben sorunun bir an önce Firma garantisiyle çözümlenmesini bekliyorum. Tüm ilgilenen yetkililere ve firma çalışanlarına ayrı ayrı tekrar teşekkürler. Daha önce ve şimdi de ilgisiz kalmayan ve sorunlarıma çözüm üreten Renault\'a teşekkürler.

 • Selcuk A.
  27 Mart
  13:29

  Firmanın buradaki hızlı donuşu için teşekkürler ancak aynı hızla benimle de temasa geçmelerini halen beklediğimi bildirmek istiyorum. Yalnıs bir algı olmasın, benimle sorunla ilgili ilk irtibat henüz sağlanmadı.

  Saygılarımla

  SELCUK avcı

 • 27 Mart
  11:01

  Değerli Müşterimiz, Sn. Selçuk AVCI,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz