19 Haziran 2014

Renault Koltuk Döşemesi Deformasyonu.

Aracıma 11.06.2013 tarihinde (garantisi devam ederken) Tarsus Çayan Otomotiv'de yapılan bakım faturasında sol ön koltuk sol yan kısmındaki deformasyondan dolayı koltuk döşemesi değişecek notu düşülmüştür. Bazı sağlık sorunları ve özel nedenlerden dolayı gidilip işlem yaptırılamamış İlerleyen zamanda garantisi dolmuş Amasya Gırgıroğlu Otomotive durum anlatılmış fakat dosya açılmadığı için yapılacak bir işlem olmadığı söylenmiştir.

Renault gibi dünya markası bir firmanın bu tip sorunlar için bizleri mağdur etmesine şaşırdım ve üzüldüm. Yetkili çalışanların bu mağduriyetimi gidermesini bir çözüm bulmasını istiyor ve umuyorum.

Erkan 1.268 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 11 Temmuz 2014

    Renault Müşteri Hizmetleri tarfından arandım sorunumla ilgili çalışma yapacaklarını ve bana döneceklerini söylediler . Yapılan teklif , koltuk oturma kısmının değişimi için 1.200 TL .Tüm bakımların renault servisinde yaptırdığım için yarısının firma yarısının da benim karşılamamı teklif ettiler. Renault gibi bir firmaya yakıştıramadım aynı sorunu bu siteye yazan arkadaşın ( garantisi dolmasına rağmen)sorununu halletmişler servisler arası bu fark bu çifte standart niye yakışmadı renault . Tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

  • Renault Temsilcisi19 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Erkan KARAMAN Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön