Renault Koltuk Döşemesi Deformasyonu.

Erkan K. |

Aracıma 11.06.2013 tarihinde (garantisi devam ederken) Tarsus Çayan Otomotiv'de yapılan bakım faturasında sol ön koltuk sol yan kısmındaki deformasyondan dolayı koltuk döşemesi değişecek notu düşülmüştür. Bazı sağlık sorunları ve özel nedenlerden dolayı gidilip işlem yaptırılamamış İlerleyen zamanda garantisi dolmuş Amasya Gırgıroğlu Otomotive durum anlatılmış fakat dosya açılmadığı için yapılacak bir işlem olmadığı söylenmiştir.

Renault gibi dünya markası bir firmanın bu tip sorunlar için bizleri mağdur etmesine şaşırdım ve üzüldüm. Yetkili çalışanların bu mağduriyetimi gidermesini bir çözüm bulmasını istiyor ve umuyorum.

Etiketler :

Koltuk Döşeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan K.
  11 Temmuz
  23:22

  Renault Müşteri Hizmetleri tarfından arandım sorunumla ilgili çalışma yapacaklarını ve bana döneceklerini söylediler . Yapılan teklif , koltuk oturma kısmının değişimi için 1.200 TL .Tüm bakımların renault servisinde yaptırdığım için yarısının firma yarısının da benim karşılamamı teklif ettiler. Renault gibi bir firmaya yakıştıramadım aynı sorunu bu siteye yazan arkadaşın ( garantisi dolmasına rağmen)sorununu halletmişler servisler arası bu fark bu çifte standart niye yakışmadı renault . Tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

 • 19 Haziran
  10:14

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erkan KARAMAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.