Renault Km Saati!

Ayhan C. |

2006 model Renault scenic 2 aracımın dijital ekranının radyo ve dış işi göstergesi bölümünde ekran karardı. Renault müşteri hizmetlerini arayarak sorunuma yardımci olmalarını istedim. Bu yardımı isterken Renault forumlarını okudum ve bu sorunun kronik arıza olduğunu anladım ve Türkiye'de bu arızadan dolayı yüzlerce aracın km göstergesinin ya ücretsiz ya da katılım paylı olarak yarı yarıya ödeme yapılarak çözüldüğünü Renaulta bildirmeme rağmen benden göstergenin tam ücretine %15 iskonta yapılarak değiştirebileceğini söylediler.

Dijital ekranın müşteri hatası değil üretim hatası olduğu çok açık. Müşteri bu saati nasıl bozabilir. Servis bakımlı ise bozulur bakımlı değil ise müşterimi suçlu?

Etiketler :

Gösterge Paneli Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan C.
  02 Haziran
  15:13

  R
  Renault Türkiye bu sorunun kronik olduğunu bilmesine rağmen yardımcı olmadı. Servisten %15 indirimle ücretini ödeyerek parçayı aracıma taktırdım. Bir daha Renault almak mı? Zannetmiyorum

 • 21 Mayıs
  15:54

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ayhan CANBAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.