Renault Kendi Servisinde Aracıma Verilen Hasarı Kabul Etmiyor!

Erdinç A. |

Aracımı Bursa Mais Servis'e yıllık bakım için bıraktım. Saat 19:00 sularında aracımı nöbetçi personelden teslim alırken aracımda hasara rastladım ve bu personeli uyardım. Müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istedim fakat kendisinin mesai saati dışında olduğu için görüşemedim.

Daha sonra müsait olduğum bir vakitte aracımı servise tekrar götürdüm ve müşteri temsilcisi, hasarın servis dışında oluşmuş olabileceğini, bu nedenle kabul etmediğini belirtti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinç A.
  21 Mayıs
  23:31

  Şikayetimin üzerinden tam bir ay geçmesine rağmen Renault müşteri hizmetleri ne şikayetimi çözebilmiş. Ne de şikayetim ile ilgili ne yaptıklarını bana iletmişlerdir. Kendilerinin 444 66 22 numaralı telefonunu kaç defa aradıysam da konu ile ilgilenen kişinin "Yemekte" olduğunu söylediler ve bu kişi "Yemek"ten bir türlü dönemedi. Bu kadar lakayıt hal ve tavırlar müşterilerine ne kadar önem verdiklerini göstermektedir... Yazık.

 • 02 Nisan
  10:20

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.