Mehmet Akif K. Teşekkür Mesajı

renault mais genel müdürlüğünün çözüm odaklı olması ve sorunuma verdiği destek renault a yakışacak ölçüdeydi...Mais e teşekkürlerimi iletirim.

Renault Kapı Kollarının Soyulması!

Mehmet Akif K. |

2008 model megane 2 exp. sahibiyim aracımızı sıfır almamız ve daha 67000 km olmasına rağmen kapı iç kollarında diğer şikayetçiler gibi soyulmalar meydana geldi, Renault müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi belirttikten sonra yetkili servise gidip tespit yapılmasını ve onlara oradan mail atılmasını söylendi. Yetkili servise gidip şikayetimi belirttikten sonra yapılan tespit sonucu Renault Maise bilgilendirme yapılmış ve son 2 yetkili serviste bakım yaptırmadığımdan dolayı bişey yapamayacaklarını söyledir. Kronikleşmiş bu sorunun aynı durumda olduğum diğer kullanıcılar gibi Renault Mais gibi bir firmanın değiştirmesi gerekiyor.Hala ne arayan ne de beni bilgilendiren bir firma var karşımda...

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Akif K.
  26 Eylül
  20:50

  renault mais genel müdürlüğünün çözüm odaklı olması ve sorunuma verdiği destek renault a yakışacak ölçüdeydi...Mais e teşekkürlerimi iletirim.

 • Mehmet Akif K.
  15 Eylül
  11:35

  renault olan güvenim bugün daha da pekişti kendilerine teşekkür ederim sonucunu buradan tekrar yazacağım...

 • 15 Eylül
  08:08

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mehmet Akif KARAMAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.