23 Mayıs 2014

Renault Kapı Kenarlarında Bulunan Siyah Bantlar Deforme Oldu.

2009 kasım ayında aldığım 2010 model Clio Symbol aracımın kapı kenarlarında bulunan siyah bantlar çok çabuk deforme oldu. Direksiyon simidinin de iç kısımlarında aşınma mevcut. Bantlarla ilgili daha önce yetkili servise müracaat ettiğimde güzel fiyat vermişlerdi. Sanki kalitesiz bantları ben takın demişim gibi.

Zekeriya 1.881 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya 16 Haziran 2014

    Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Mailinden sonra mail ile irtibat kurdular. Sonucu da aşağıda; SADECE YUH DİYORUM. YUHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sayın Zekeriya Küçükcükkaplan, 23.05.2014 tarihinde yapmış olduğunuz başvuru ile ilgili 4-00021058 numaralı dosyanız açılmış ve konu yetkili servisimize aktarılmıştır. Servisimizde aracınızla ilgili değerlendirmeler yapılmış ve olumsuz yanıt nedenleriyle birlikte paylaşılmıştır. Markamızın nihai kararı olup bu aşamada bir değişiklik söz konusu olamayacaktır. Saygılarımızla, RENAULT Müşteri Hizmetleri

  • Zekeriya 02 Haziran 2014

    Ya kardeşim;yazdığım şikayete tepkiniz süper. 26 Mayıs 2014 te önce istanbul, sonra ise izmir/Gaziemir Renault Servisinden müşteri temsilcisi Buse hanım aradı ve beni servise davet ettiler.27 Mayıs 2014 te buse hanımla görüşmek için zatalilerinin yanına gittim. Aracın kapı bantlarının ve direksiyonun fotolarını çekip çalışmasını yapıp,merkez ile görüşüp bana döneceğini söyledi. Bu arada aracımın servis bakımını yetkili serviste yaptırıp yaptırmadığımı sordu, ben de kendisine 2 sene önce izmire geldiğimi,ilk geldiğimde serviste karşılaştığım muameleden dolayı bir daha yetkili servise gitmediğimi, fakat aracımı sıfır aldığımı, izmire gelinceye kadar bakımları yetkili serviste yaptırdığımı söyledim.Buse hanım ise bana servis bakımlarının tamamını yetkili serviste yaptırmadığım için merkezin hayır cevabı verebileceğini, fakat kendisinin bana yardımcı olma konusunda elinden geleni yapacağını söyledi. ve bu gün de telefon ile beni aradı.Merkezden işçilik ve malzeme konusunda indirim yapılması kararı geldiğini, direksiyon ve 6 kapı bantı için 600 tl.hesap çıktığını, sadece kapı bantları için ise 200 tl, indirim yaptığında ise 176 tl çıktığını söyledi. ŞİMDİ: 1. Ben servis bakımlarımı yetkili serviste yaptırsaydım benim talebim karşılanacakmıydı. 2. Aracımı ben sizden aldım. Sizin müsteri memnuniyetinden anladığınız bu mu?3. Uyduruk malzemeyi ben mi size takın dedim kardeşim.4. Sizden bir daha araç alırsam ve etrafımdakilere aldırırsam bu da 4 olsun.

  • Renault Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Zekeriya KÜÇÜCÜKKAPLAN Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön